... Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe! ;)

Tak přece jen ...konečně ... :o)

24. října 2007 v 15:30 | vev |  Žiju den za dnem svým životem
Ahojky, tak jsem konečně doma a přede mnou jsou vytoužené, dlouho očekávané, ale snad taky aspoň trošku zasloužené PRÁZDNINY ... :o))) jůchůůůůů :oD .... No, napíšu Vám všem pár novinek a pak zase písnu někdy o prázdninách :o) No, o prázdninách se nikam nechystám ... Taková normálka prostě no .... Musim si dát do pořádku věci ze školy a taky musim uklízet ..... ale jinak v poho, až udělám všechny svý povinnosti, tak budu mít co?? No, VOLNOOO přece :o)))
Ráno jsem vstala,sice ne s moc dobrou náladou, ... si vemte, komu by se chtělo z teplého pelechu že?? :oD Ale pak jsem si říkala, že ten poooslední den před prázdninama přece přežiju ne? :o))
No, v němině nám vykládala nějaký s..... (blbosti :D) a tak nvm no, ale já se to ňák naučim ..... :o) Pak jsem z matiky z úkolu dostala 1 :o) ale s tim úkolem mi pomáhala sestřenka .... takže má 1 vlastně ona (ale nebojte, máme to od učitele povolený, ... jako radění při úkolech :o) fakt!!!) :o)) No, nejlepší bylo o přestávce, přišla za mnou Lůca b. páč se ve svý třídě nudila ... Mno trapas viď? ...Ale dobrý, vymyslely jsme si takovou "jako" hru,. že poběžíme po šatnách a kdo tam bude dřív vyhrál !!! :) No byla tam dřív, ale já ještě musela otevírat jedný učitelce, takže jinak bych ji 100% předhonila :oDDD No, ale sranda byla dooost !!! :o)))
No, pak jsme šli ze školy a já (asi si říkáte, že jsem švihlá, ale co ... :o)) jsem šla nakoupit pár dárečků :o)) .... No, takže prachy se rozlítly na všechny strany asi během hoďky ... :o( ale co ... :o))
Pak jsem potkala Terky mamku, a tak mi říkala o tom strašení .... (víc, radši mlčim že? :o)) Hele Tero, jestli to čteš, tak já ti jdu napsat maila, tak mi na něj koukej odpovědět ..... :o))
No, pak jsem jela autobusem a potkala jsem Jířu, a prej tam (jako ve škole) maji taky cvokárnu, tak jsem ráda, že nejsem sama !! :DD
No a pak jsem přišla domů a ... SMS ,..... ale nebyla to ledajaká sms-ka ..... psala mi jedna kámoška, že v busu našla mojí peněženku ..... Já debil !!! Ani jsem na to nepřišla, ale určitě mi musela vypadnout z kapsy ...... DĚKUJU MOOOOC :-* ... :o))
No a poslední odstavec se týká toho, že jsem doma a píšu vám svý zážitky :o)) heh to je dobré což?? :o)) njn tak se mějte ... pap :o) Verýs :D
 


Komentáře

1 Tééérezka Tééérezka | Web | 24. října 2007 v 16:45 | Reagovat

žadnýýý mail od tebe, až na ty řetěžákyyy.. neposííílat nebo ti utrhnu nohu, Poláková ×D

2 veverka1991 veverka1991 | 24. října 2007 v 18:09 | Reagovat

co?? Kukačková??? :oDD dobře, ale dyť jsou nějaký hezký, ... no dobře no... tak řetězáky Teře neee !!!! počkje ten mail ti nedošel??? no psala jsem v něm ... nebo já ti to napíšu na tvůj blogís :o)

3 Bajunka Bajunka | Web | 27. října 2007 v 11:18 | Reagovat

ahoj u mě je bleskovka tak se zapoj a promin za reklamu....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
M-Ů-J_K-O-U-T-E-K :)

SONG DOBY:

Anna K - Co mi za to dáš?


Ta mě dneska nabíjí! ♥
-------------------------------------------------------------------------
*

CITÁT DOBY:

"Nesnaž se být dokonalý... Místo toho buď dnes lepší než včera!"
(???)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*

ČLÁNEK DOBY:


Loni, hrozně to letí! Tak ať je ten rok 2018 lepší než tenhle! :-)