... Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe! ;)

Typologie podle hodin narození, jací jste?

4. března 2014 v 20:35 | vev |  Pobav se - zajímavosti a rady
Tak jsem si zase přečetla článek, kde jste popsaný podle hodiny narození... Nevím, jestli je to pravda, ale já tam mám toto:

20.00-22.00: Jste oblíbení, veselí, přátelští lidé, někdy až moc, takže se váš partner musí trochu obrnit. Jste věrní, milujete svoje zázemí, ale jste tak často středem pozornosti, že to partner nemá lehké. Z chyb se moc nepoučíte, pak máte pocit neschopnosti, přitom jste svědomití, tvůrčí i cílevědomí. Je mezi vámi hodně dobrých herců, režisérů a učitelů.


Oblíbená, veselá? Nevím nevím. Veselá snad někdy jo, někdy pořádnej prdlouš, ale někdy taky dost velkej pesimista. Přátelská se snažím bejt a snažím se se všema vyjít, nikoho neodsuzovat a tak... Věrná určitě! :) Miluju svoje zázemí - taky platí... :) Středem pozornosti jak kdy a jak kde a taky záleží na tom, jak dlouho. :D Z chyb se nepoučím, to by taky odpovídalo. :/ Jo, to je přesně ono, pak mám pocit totální neschopnosti. Svědomitá možná jsem. Většinou mám ráda svůj klid a když věci šlapou tak, jak maji... No a na učitele by mě lidi taky tipovali prej, tak nevím, já si myslim, že nemám tu trpělivost. No nic, vy se najděte tady:


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
M-Ů-J_K-O-U-T-E-K :)

SONG DOBY:

Anna K - Co mi za to dáš?


Ta mě dneska nabíjí! ♥
-------------------------------------------------------------------------
*

CITÁT DOBY:

"Nesnaž se být dokonalý... Místo toho buď dnes lepší než včera!"
(???)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*

ČLÁNEK DOBY:


Loni, hrozně to letí! Tak ať je ten rok 2018 lepší než tenhle! :-)