... Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe! ;)

Mariánské Lázně - foto

17. května 2018 v 20:41 | vev |  Foto a další obrázky
hoj čtenáři,
jsem teď tak trošku na dovolenej, tři tejdny v Mariánských Lázních. :-) Docela se mi tu líbí, maji tu krásný parky a taky jsem tu poznala pár fajn lidí. Takže vám dávám takovej malej fotoreport těch nejzajímavějších míst (aspoň teda pro mě).
Jinak se mi tady na blogu rozmohl nějakej nešvar v komentářích, bylo jich tu hrozně novejch, ale všechno byly nějaký reklamy/spamy. Mazat mě to všechno nebavilo, někdo si s těmi komentáři dal fakt práci. :-( Tak jsem aspoň zablokovala návštěvníka, snad to trošku pomůže.
Jinak se mám fajn, čas letí, snad se začíná blýskat na lepší časy, ale znáte to, pořád se něco děje, někdy dobře, někdy ne. Ale snad už je a bude vše v pořádku!
Mějte se zatím hezky a zase někdy se ozvu... vev ;)


První obrázek je prosím večerní zpívající fontána. Stojí to fakt za to. Hraje každou lichou hodinu a večer i svítí. :-)Tohle jsou domy na Hlavní třídě. :-)Tohle je zpívající fontána přes den :-)Kolonáda u Karolinina pramene, taky moc hezká a nebylo tam tolik lidí jako na tý hlavní novobarokní kolonádě, která je níže. :-)Park Boheminium - asi 2 km od Mariánek. Jsou tam miniatury hradů a zámků. Zde Červená Lhota!Park Boheminium - když jsem psala hrady a zámky, není to tak docela pravda, jsou tam i jiné památky, jako třeba i budějovická Černá věž. Zde jsou zrovna Holašovice.Večerní novobarokní kolonáda!Dům u Křížového pramene na hlavní kolonádě.Nějakej barák, hotel, co já vím, už si to nepamatuju. :-)) Hotel tam čtu. :PDům CasinoDalší pohled na zpívající fontánu...Český hudebník Petr Hapka má u zpívající fontány sochu. Jeho skladba se tu totiž hraje, myslím, že se dokonce hrála i jako první na fontáně.Tak toť je všecko, tak zase někdy příště. :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
M-Ů-J_K-O-U-T-E-K :)

SONG DOBY:

Anna K - Co mi za to dáš?


Ta mě dneska nabíjí! ♥
-------------------------------------------------------------------------
*

CITÁT DOBY:

"Nesnaž se být dokonalý... Místo toho buď dnes lepší než včera!"
(???)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*

ČLÁNEK DOBY:


Loni, hrozně to letí! Tak ať je ten rok 2018 lepší než tenhle! :-)